online slots game malaysia
SportVijesti

Široki i Sarajevo podijelili bodove

Deveto kolo WWin lige BiH zaključeno je remije Širokog Brijega i Sarajeva 3:3 na Pecari.

Široki Brijeg je poveo u 12. minuti iz jedanaesterca kojeg je realizirao Patrick Stanić.

Kazneni udarac dosuđen je nakon intervencije VAR sobe. Dugo je glavni sudac Dragan Petrović gledao snimku duela Nidala Čelika i Ilije Bagarića te je na kraju presudio da je Čelikovo odguravanje rukom bilo za najstrožu kaznu.

Sarajevo se vratilo u igru u 44. minuti, također iz jedanaesterca, a strijelac je bio Giorgi Guliashvili.

Gruzijski napadač je u 48. minuti svoj „slalom“ između domaćih igrača okrunio pogotkom za 1:2.

U 68. minuti Oliviera je ponovno zatresao mrežu domaćih, ali je taj pogodak nakon pet minuta pregledavanja snimke poništen.

Deset minuta kasnije isti igrač imao je stopostotnu šansu, ali je u situaciji jedan na jedan pucao ravno u domaćeg vratara.

Široki Brijeg je do izjednačenja došao praktično iz ničega. Nisu domaći imali ozbiljnijih pokušaja prema golu Sarajeva sve do 79. minute kada je Miroslav Iličić iz koljena šutirao s 25 metara i prevario nespremnog vratara Emila Rockova.

Sarajevo je do prednosti 3:2 došlo u 84. minuti kada je Aleksandar Đorđević pogodio za 3:2 iz slobodnog udarca.

Odmah u sljedećem napadu domaći su izjednačili preko Filip Matić, koji je pogodio glavom, i to samo dvadesetak sekundi nakon što je ušao u igru.

Imao je Široki Brijeg u sudačkoj nadoknadi veliku šansu. Domagoj Jelavić je iz neposredne blizini šutirao, a Rockov je uz pomoć vratnice zaustavio loptu na gol crti. Dugo se pregledavala snimka, ali gol na kraju nije priznat.

No, ni to nije bio kraj. U 95. minuti ponovno je pogodio Oliviera, ali je i taj njegov pogodak poništen zbog zaleđa i utakmica je završila rezultatom 3:3.

Nakon remija Sarajeva, Zrinjski je ostao na vrhu ljestvice s 19 bodova, jednim više od Sarajeva i utakmicom manje.