Manifestacija „Ljeto na Ilidži“ nastavlja se večeras koncertom Enesa Begovića na Trgu Četvrte viteške motorizovane brigade. Početak koncerta zakazan je u 21:00 sat, a ulaz je slobodan za sve posjetioce.
Jedan od velikana bosanskohercegovačke narodne muzike publici će prirediti večer ispunjenu dobro poznatim hitovima, emocijama i pjesmama koje se već decenijama rado slušaju i pjevaju.
Pozivamo građane Ilidže i Sarajeva, kao i brojne goste i turiste, da nam se pridruže i zajedno uživaju u još jednoj lijepoj večeri manifestacije „Ljeto na Ilidži“.
Manifestaciju organizuje Općina Ilidža, tehnički organizator je Javna ustanova Kulturno-sportski i rekreacioni centar Ilidža, uz podršku Međunarodnog aerodroma Sarajevo, dok je radijski partner Antena Sarajevo.
