online slots game malaysia
Sport

Sarajevo savladalo Gošk u posljednjoj utakmici na domaćem terenu ove godine

Fudbaleri Sarajeva u okviru 17. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine savladali su ekipu Goška na stadionu Asim Ferhatović – Hase rezultatom 3:0.

Bordo momci opravdali su ulogu favorita te se tako pobjedom oprostili od svojih navijača u posljednjoj utakmici ove godine na domaćem terenu.

Sarajevo je do pobjede došlo golovima u drugom poluvremenu s obzirom da je prvo poluvrijeme završeno bez golova.

Bordo momci nisu briljirali u ovoj utakmici s obzirom da su gosti bili sat vremena igre ravnopravan protivnik. Ipak, domaći su poveli Golom Anđušića u 63. minuti. Renan Oliveira uduplao je prednost Sarajeva nakon asistencije Hasića u 78.minuti.

Pitanje pobjednika riješeno je šest minuta kasnije kada Čataković pogađa za konačnih 3:0.

Sarajevo je ovom pobjedom zasjelo na drugom jesto tabele sa 33 osvojena boda, čak devet manje u odnosu na vodeći Borac. Posljednju utakmicu ove polusezone ekipa Simona Rožmana odigratće nardni vikend u Mostaru protiv Zrinjskog.