online slots game malaysia
SportVijesti

Sarajevo savladalo Igman golom u posljednjem minutu susreta

Fudbaleri Sarajeva savladali su ekipu Igmana u Konjicu s 1:2 u susretu 11. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Gosti iz Sarajeva dolaze do vodstva u 14. minutu kada je Anđušić postigao pogodak za vodstvo svog tima.

Nakon nekoliko dobrih prilika, Igman dolazi do poravnanja u 30. minuti kada je Bodul uspio matirati golmana Rogića. Rezultatom 1:1 okončano je prvo poluvrijeme susreta na gradskom stadionu u Konjicu.

U nastavku meča igralo se otvoreno i obje ekipe su imale dobre prilike za vodstvo, međutim mreže su mirovale do samog kraja susreta.

Tempo igre nešto je opao u posljednjih dvedesetak minuta susreta i u tim trenucima izgledalo je da će se ekipe zadovoljiti remijem i podjelom bodova.

Ipak, Sarajevo je do pobjede došlo u posljednjim minutima susreta, tačnije u 89. minutu regularnog dijela utakmice, kada je nakon ubačaja iz kornera šutirao Radović, a njegov udarac u svoj gol skrenuo Buturović.

U narednom kolu Igman na svom terenu dočekuje Željezničar, dok Sarajevo gostuje ekipi Sloge iz Doboja.