online slots game malaysia
SarajevoVijesti

Zbog fizičkog sukoba sat i po bio obustavljen tramvajski saobraćaj

Kantonalno javno komunalno preduzeće Gradski saobraćaj Sarajevo saopćilo je da se večeras oko 19 časova dogodila tučnjava između putnika u tramvaju koji se kretao iz pravca Baščaršije prema Katedrali.

Kako se navodi, u tuči je učestvovalo više lica od kojih je jedan usljed zadobijenih povreda ostao u vozilu do dolaska policije dok su preostali pobjegli sa lica mjesta.

Prilikom tučnjave, prema riječima vidno potrešenog vozača,uništeni su displej i štampač karata. Hitnom intervencijom vozača i dispečera na lice mjesta stigla je policija i izvršli su uvidjaj.

U vremenu od 19.20 do 20.52 sati tramvajski saobraćaj je bio obustavljen od Skenderije prema Baščaršiji. Umjesto tramvaja saobraćali su autobusi na relaciji  Tehnička škola-Baščaršija.

Oštro osudjujemo ovaj i svaki drugi vid nasilja i vandalskog ponašanja u vozilima javnog gradskog prevoza kojim se dovodi u pitanje sigurnost putnika i vozača. Očekujemo hitnu reakciju nadležnih u razotkrivanju ovog nemilog dogadjaja. S obzirom da tramvaj posjeduje video nadzor, snimljeni materijal će biti ustupljen nadležnim organima, navodi se u saopćenju GRAS-a.

0 0 vote
Article Rating

Show More
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Koristimo kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda web stranice slažete se s uvjetima korištenja.

trusted online casino malaysia