Centralno obilježavanje 70.godišnjice Igmanskog marša
Centralni događaj obilježavanja na Velikom polju na Igmanu gdje se očekuje prisustvo oko 3.000 građana i antifašista iz Sarajeva i šire
Izvor slike:
Gradonačelnik Alija Behmen upriličio je prijem za predstavnike RO SABNOR-a Srbije i GO SABNOR-a Makarske, te učesnika Igmanskog marša 92.-godišnjeg prof. Aleksanadra Bjelojevića Čabu, koji je izrazio želju da se lično upozna sa gradonačelnikom Sarajeva.
Gosti iz Srbije i Hrvatske su se zahvalili gradonačelniku i njegovim saradnicima na prijemu te istakli da im je izuzetna čast što će danas na Igmanu prisustvovati obilježavanju jedne od najznačajnijih operacija tokom NOB-a u Drugom svjetskom ratu.
Prema riječima Ibrahima Čomića, centralni događaj bit će upriličen u subotu, 28. januara, na Velikom polju na Igmanu gdje očekuju prisustvo oko 3.000 građana i antifašista iz Sarajeva i šire.
TVSA







