Plivački miting "Sarajevo Aquatics 2012." najkvalitetniji dosad
Treći plivački miting "Sarajevo Aquatics 2012." bit će održan 10. februara na Olimpijskom bazenu Sarajevo
Direktor Olimpijskog bazena Sarajevo Mujo Gec kazao je kako se nada da će Sarajevo u budućnosti biti domaćin mnogih balkanskih, evropskih pa i svjetskih takmičenja.
"Olimpijski bazen Sarajevo i Gradski klub plivačkih sportova Sarajevo pronašli su model kako da obezbijede gradu i državi respektabilan plivački miting kojim smo dokazali da smo sposobni za organizaciju i nekih ozbiljnijih takmičenja", smatra Gec.
"Na mitingu očekujemo više od 300 plivača iz bh. klubova i klubova iz regiona te reprezentacija Slovenije, Hrvatske i Srbije koje dolaze u vrlo jakim sastavima", istakao je predsjednik Gradskog kluba plivačkih sportova Sarajevo Janko Gojković.
Ulaznice za miting, koji se sastoji iz pet dijelova, koštat će jednu KM po dijelu.
TVSA







